Zawieszenia off-road – Extrem4x4

Zawieszenia off-road

W tym sektorze możemy się pochwalić największą praktyką i wiedzą.
Zawieszenia to nasz „konik”.

Proponujemy zawieszenia od najbardziej zaawansowanych opierając się na amortyzatorach R-shox 2.7″ w dowlonej konfiguracji i z pełnymi regulacjami charakterystyki pracy ( posiadamy dedykowane amortyzatory do róznych popularnych marek terenówek), do prostszych – ale sprawdzonych, solidnych rozwiązań off-road za przystępną cenę – np. OME, Ironman, Dobinson .
Przypomnijmy, że zawieszenie to nie tylko sprężyna i amortyzator – które najszybciej i najprościej wymienić.
Zawieszenie to cały zespół elementów odpowiedzialnych za przenoszenie drgań i prowadzenie pojazdu zarówno w terenie jak i drogach – takich jak polibusze, wahacze, sworznie , stabilizatory, odbojniki, drążki panharda, itp.

Tak więc wszystko to musi współgrać ze sobą i harmonijnie pracować.
Czyli, zwiększając parametry jednego np. większy skok lub lift przez wymianę tylko sprężyn i amortyzatorów, należy skorygować działanie pozostałych elementów.
Odpowiedni dobór i zestrojenie gwarantuje wysoką jakość działania i długą, bezawaryjną eksploatację.

Sprawdź nasze Social Media

2024© Extrem4x4.pl. All Rights Reserved.
Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług, reklamy, statystyk, optymalizacji. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności