Remonty całkowite – Extrem4x4

Remonty całkowite

Wykonujemy remonty całkowite samochodów terenowych.
Remonty polegają na całkowitym rozłozeniu pojazdu, piaskowaniu , mechanicznym usuwaniu korozji i resztek powłok lakierniczych i konserwacyjnych, potem napraw lacharskich oraz nanoszeniu powłok lakiericzych, konserwacyjnych.
Równocześnie możemy przeprowadzić remonty mechaniczne wszystkch podzespołów samochodu.

Wykonujemy remonty kapitalne silników, skrzyń biegów, mostów, układów hamulcowych , układów kierowniczych, zawieszeń.
Częstą operacją jest demontaż ram i ich regeneracja blacharska, plegająca najczęściej na wymianie skorodowanych i osłabionych elementów kształtowych.
Rama jest kręgosłupem terenówki i na niej wspiera się cały samochód – od karoserii przez silnik, dalej przez układ napędowy kończąc na zawieszeniu.
Jest więc najważniejsza, gdyż przenosi wszystkie obciążenia.

W nawoziach – karoseriach odtwarzamy uszkodzoną blacharkę a przy okazji modyfikujemy nadwozie do dalszego tuningu ( np. powiekszamy wnęki nadkoli do większych kół samochodu).
Remont elementów nośnych i karoseri należy zaplanować i wykonać przed przystąpieniem do tuningu – modyikacji pojazdu.
Jest to dobry moment nad zastanowieniem się nad przyszłym przeznaczeniem terenówki przy okazji rozbiórki i wstępnym przygotowaniem do wspomnianych modyfikacji.

Realizacje

Sprawdź nasze Social Media

2024© Extrem4x4.pl. All Rights Reserved.
Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług, reklamy, statystyk, optymalizacji. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności