O firmie – Extrem4x4

O firmie

Firma „EXTREM 4×4” powstała w 2001 roku z inicjatywy trzech osób – aktualnych właścicieli, którzy poznali sie na jednym z rajdów samochodowych. Wzajemna wpółpraca zaowocowała późniejszym stworzeniem firmy. Od samego początku  zamierzeniem była budowa i tuning samochodów terenowych, oraz organizowanie imprez sportowych związanych z tym tematem. Początki nie były łatwe, gdyż byliśmy jednymi z pionierów tej branży, a ubogi w samochody terenowe ówczesny rynek – blokował rozwój.

Od 2005 roku przenieśliśmy się do wybudowanego przez nas obiektu usytuowanego w miejscowości Rybarzowice k. Bielska-Białej przy trasie Bielsko – Żywiec – Zwardoń.

Na przełomie 2011/2012 roku kolejny raz przenieślismy się do jeszcze większego, bardziej funkcjonalnego obiektu, który wybudowaliśmy obok poprzedniego.  

Nasze centrum terenowe składające się z  serwisu i sklepu wraz z hurtownią z akcesoriami off-road zostało wybudowane ściśle pod nasze wymagania obsługi i tuningu samochodów terenowych.
Teraz możemy również obsługiwać ciężarówki terenowe.
Ciągle się rozwijamy i ewoluujemy wraz z offroadem.

Początkowo zaczynaliśmy od samochodów  Suzuki Samurai, nabywając niezbędną wiedzę i doświadczenie.
Obecnie bazujemy głównie na samochodach Nissan Navara, Nissan Patrol Gr , Toyota Land Cruiser, Hi-Lux oraz  Mitsubishi Pajero i L-200 poddając je odpowiednim modyfikacjom.
Nasze konstrukcje dobrze znane są w środowisku off-road zarówno w Polsce, jak też za granicą.
Podzespoły tych modeli samochodów stosujemy także przy budowie pojazdów wyczynowych.
Tworzymy nie tylko rajdowe samochody najwyższych klas FIA, ale rórnież samochody do turystyki off-road , samochody specjalistyczne 4×4 oraz na polowania.
Dzięki wykwalifikowanej i szybkiej załodze, zapleczu technicznemu i specjalistycznemu wyposażeniu warsztatu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym konstrukcjom, gwarantując przy tym wysoką jakość wykonania i krótki czas realizacji. Wyniki rajdowe budowanych przez nas pojazdów świadczą same za siebie. 

Sklep i hurtownia prowadzi sprzedaż bezpośrednią oraz wysyłkową na terenie całego kraju.
Na terenie Czech, Słowacji, Węgier i Holandii otwarliśmy nasze oddziały dystrybucyjne i ciągle poszerzamy granice naszej działalności.

Jesteśmy również właścicielami marki R-shox.

Markę R-shox powołaliśmy do życia w 2012r wspólnie z zaprzyjaźnioną firmą Rem-Form.

www.rshox.pl 

R-shox to najwyższej klasy rajdowe amortyzatory do samochodów terenowych.  
W tej dziedzinie wprowadziliśmy wiele nowatorskich rozwiazań i ciągle pracujemy nad udoskonaleniem naszego produktu, nie pozostając w tyle za światową konkurencją.
Oprócz typowo rajdowych amortyzatorów wyczynowych, produkujemy serię OEM – czyli dedykowaną do obecnie używanych pojazdów terenowych.

Extrem 4×4 Baron, Siuta Sp.J.
Właściciele firmy ( wg kolejności alfab.): 
 – Adrian Baron
 – Damian Baron
 – Michał Siuta

Zapraszamy do współpracy.

Sprawdź nasze Social Media

2024© Extrem4x4.pl. All Rights Reserved.
Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług, reklamy, statystyk, optymalizacji. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności