WYBÓR JĘZYKA:  pl  en
Szybki kontakt: tel. 33-497-96-81, info@extrem4x4.pl
Dla podróżników promo1
>
Dla rajdowców promo1
Dla myśliwych promo1
news tundra Patrol Integrale Diesel Biturbo BMW
zobacz więcej
news2015 integrale Toyota Hilux nowy pałąk załadowczy
zobacz więcej
news tundra Patrol Biturbo BMW by Extrem4x4 zobacz więcej


Klasa amatorska
Miejsce Kierowca Pilot Punkty
1 Samulski Marcin
Sibilski Jarosław
112
2 Piwowarczyk Tadeus Adamczyk Grzegorz
109
3 Radomski Maciej Grześkiewicz Maciej
103
4 Bzdyk Kazimierz Topór Wojciech
99,5
5 Koziołek Grzegorz Dawydzik Paweł
92
6 Szwarc Robert Szwarc Paweł
89
7 Jaruga Jacek Jaruga Adam
82,5
8 Dąbrowski Krzysztof
Wachał Marek
75
9 Nikiel Marcin
Zych Zbigniew
74
10 Michalski Daniel
Tyczyński Konrad/Buczak Paweł
72,5
11 Mendyk Krzysztof
Mamon Paweł
64
12 Czajka Ryszard
Szpunt Dominik
53
13 Górecki Oskar
Cibor Kamil
49
14 Borkowski Leszek
Wojtków Stanisław
45
15 Gosk Piotr
Gosk Małgorzata
42,5
16 Matuszewski Tomasz
Kryger Krzysztof
40,5
17 Kulczyński Robert
Skrzypczyński Mariusz
40
17 Czajka Irek
Czajka Alicja
40
18 Białko Zbigniew
Kaszuba Artur
36
19 Fedortsov Włodzimierz
Krzesiński Dariusz
29
20 Serafinowicz Rafa
Kania Sławomir
28,5
21 Leniart Jan
Szal Krzysztof
28
22 Byszkowski Piotr
Leśniewski Przemyslaw
27
22 Derpiński Dominik
Kubasik Karina
27
22 Drząszcz Robert
Lasek Krzysztof
27
23 Golombek Krystian
Krawiec Łukasz
24
23 Warszczynski Rafał
Adamczak Jacek
24
24 Szulga Marcin
Kozełko Piotr
23
25 Wtorek Sławomir
Piątek Ryszard
21
25  Babisz Ryszard Babisz Dominik 21
26 Szperliński Paweł Adamczak Jacek 20
26 Wożniak Mirosław Kasperek Barbara 20
26 Madziąg Marcin Skorupa Artur 20
27 Gosiewski Robert Franczak Wojciech 18
27 Chabzda Michał Chabzda Malgorzata 18
28 Waga Paweł Florczak Przemysław 17
29 Baczyński Robert Maszota Paweł 15
30 Gocyk Jacek Ziajka Sylwester 13,5
31 Paluch Tomasz Lechowski Remigiusz 12 
32 Dymitrow Dawid Ruta Jacek 10
32 Morawski  Daniel Konrad Szymura 10
33 Urbaniak Piotr Jarocki Wojtek 9
34 Herma Adrian Herma Łukasz 6
34 Świegocki Artur Krotiuk Michał 6
35 Olejniczak Dariusz Zakrzewski Artur 3


Klasa extremalna
Miejsce Kierowca Pilot Punkty
1 Żyła Dariusz Żyła Małgorzata 123,5
2 Skowroński Adam Skowronski Przemysław/Traskowski Marcin 112,5
3 Siuta Michał Jakubiec Jacek 110
4 Baron Damian Merta Arek 103
4 Postawka Stanisław Kasprzak Robert 80,5
5 Trzuskolas Tomasz Albaum Piotr 79,5
6 Otawa Piotr Joanna Otawa/Piotr Szyszko 47,5
7 Trojanowski Marek Trojanowski Tomasz 45,5
8 Bodziony Wojciech Gliński Michał 43
9 Grajek Włodzimierz Józwiak Andrzej 36
10 Westerski Marcin Ukleja Piotr 32
10 Trojanowski Maciej
Topolski Witold 29
11 Górecki Robert Gorecki Ernest 28
11 Sachanbinski Aleksander Arkadiusz Święcki 28
12 Skarżynski Grzegorz Skarżyński Marcin 27
13 Starobrat Witold Gańczak Tomasz 26
14 Śliz Arkadiusz Łubisz Adam 25
14 Pelczyk Dariusz Michalak Tomasz 25
14 Ćwikliński Norbert Grydziuszko Marcin 25
15 Kołasiński Paweł Oleszczak Wacław 24
15 Florek Krzysztof Łysoń Tomasz 24
16 Gadziała Arkadiusz Romanowski Remik 22
17 Kowalczyk Marcin Podgórski Mariusz 18
18 Bodziony Józef Sikorski Grzegorz 14
18 Szwagrzyk Grzegorz   14
19 Wasiak Sławomir Nowak Adam 13
20 Pochylski Marcin Całus Piotr 9
21 Jarczyk Michał Marszałek Tomasz 6
21 Buraczyński Michał Stanisławski Cezary 6

Wyniki Quadów
Miejsce Kierowca Punkty
1 Ryczkowski Mariusz 68
2 Albinowski Maciej 65
3 Ostaszewski Grzesiek 60
4 Waszkowski Jarosław 50
5 Boda Arkadiusz 48,5
6 Solski Tomasz 46
7 Kędzia Łukasz 32
8 Kruszewicz Marcin 20
9 Trzuskolas Zbigniew 19
10 Foltyn Tomasz 18
11 Ryczkowski Dawid 17 
12 Szymański 16
12 Łukjanów Paweł 16
12 Sabik Grzegorz 16
12 Kowalski Tomek 16
13 Sadowski Marcin 13
13 Andrysz Marek 13
14 Bocheński Wojtek 12
14 Foltyn Bartosz 12
15 Matunin Arek 8
16 Nowicki Piotr 7
16 Nycek Rafal/Iza 7
17 Tomasz Tuszyński 6
17 Topolski Dawid 6


Wyniki motorów
Miejce Kierowca Punkty
1 Mańczak Wojtek
73,5
2 Wojciech Rencz 67
3 Jaskólski Miłosz 63,5
4 Lewańczyk Krzysztof 62
5 Wikowicz Tomasz 57
6 Adrian Baron 55,5
7 Trzciński Michał 52,5
8
Piotr Krawiec 48,5
9 Skorupa Artur Skiter 41
10 Dawid Łagowski 37
11 Garczyński Andrzej 33
12 Kaczmarek Maciej 29
13 Jacek Kozdraś 23
14 Sołtyński Marcin 19,5
15 Traczyński Krzysztof 18
16 Wożniak Tomasz 17
17 Mateusz Rzepka 17
18 Łagowski Mieczysław 15
19 Wejs Pawel 13,5 
20 Trzcinski Wojciech 13
21 Kończylo Wojciech 11
22 Kobielski Tomasz 10
23 Jaskólski Artur 4