WYBÓR JĘZYKA:  pl  en
Szybki kontakt: tel. 33-497-96-81, info@extrem4x4.pl
Dla podróżników promo1
>
Dla rajdowców promo1
Dla myśliwych promo1
news tundra Patrol Integrale Diesel Biturbo BMW
zobacz więcej
news2015 integrale Toyota Hilux nowy pałąk załadowczy
zobacz więcej
news tundra Patrol Biturbo BMW by Extrem4x4 zobacz więcej

Firma "EXTREM 4x4" powstała w 2001 roku z inicjatywy trzech osób - aktualnych właścicieli, którzy poznali sie na jednym z rajdów samochodowych. 
Wzajemna wpółpraca zaowocowała późniejszym stworzeniem firmy.
Od samego początku  zamierzeniem była budowa i tuning samochodów terenowych, oraz organizowanie imprez sportowych związanych z tym tematem.
Początki nie były łatwe, gdyż byliśmy jednymi z pionierów tej branży, a ubogi w samochody terenowe ówczesny rynek - blokował rozwój.

Od 2005 roku przenieśliśmy się do wybudowanego przez nas obiektu usytuowanego w miejscowości Rybarzowice k. Bielska-Białej przy trasie Bielsko - Żywiec – Zwardoń.

Na przełomie 2011/2012 roku kolejny raz przenieślismy się do jeszcze większego, bardziej funkcjonalnego obiektu, który wybudowaliśmy obok poprzedniego.   

Nasze centrum terenowe składające się z  serwisu i sklepu wraz z hurtownią z akcesoriami off-road zostało wybudowane ściśle pod nasze wymagania obsługi i tuningu samochodów terenowych.
Teraz możemy również obsługiwać ciężarówki terenowe.
Ciągle się rozwijamy i ewoluujemy wraz z offroadem.

Początkowo zaczynaliśmy od samochodów  Suzuki Samurai, nabywając niezbędną wiedzę i doświadczenie.
Obecnie bazujemy głównie na samochodach Nissan Navara, Nissan Patrol Gr , Toyota Land Cruiser, Hi-Lux oraz  Mitsubishi Pajero i L-200 poddając je odpowiednim modyfikacjom.
Nasze konstrukcje dobrze znane są w środowisku off-road zarówno w Polsce, jak też za granicą.
Podzespoły tych modeli samochodów stosujemy także przy budowie pojazdów wyczynowych.
Tworzymy nie tylko rajdowe samochody najwyższych klas FIA, ale rórnież samochody do turystyki off-road , samochody specjalistyczne 4x4 oraz na polowania.
Dzięki wykwalifikowanej i szybkiej załodze, zapleczu technicznemu i specjalistycznemu wyposażeniu warsztatu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym konstrukcjom, gwarantując przy tym wysoką jakość wykonania i krótki czas realizacji. Wyniki rajdowe budowanych przez nas pojazdów świadczą same za siebie. 

Sklep i hurtownia prowadzi sprzedaż bezpośrednią oraz wysyłkową na terenie całego kraju.
Na terenie Czech, Słowacji, Węgier i Holandii otwarliśmy nasze oddziały dystrybucyjne i ciągle poszerzamy granice naszej działalności.

Jesteśmy również właścicielami marki R-shox.

Markę R-shox powołaliśmy do życia w 2012r wspólnie z zaprzyjaźnioną firmą Rem-Form.

www.rshox.pl 

R-shox to najwyższej klasy rajdowe amortyzatory do samochodów terenowych.  
W tej dziedzinie wprowadziliśmy wiele nowatorskich rozwiazań i ciągle pracujemy nad udoskonaleniem naszego produktu, nie pozostając w tyle za światową konkurencją.
Oprócz typowo rajdowych amortyzatorów wyczynowych, produkujemy serię OEM - czyli dedykowaną do obecnie używanych pojazdów terenowych.

 

Extrem 4x4 Baron, Siuta Sp.J.
Właściciele firmy ( wg kolejności alfab.): 
 - Adrian Baron
 - Damian Baron
 - Michał Siuta

Zapraszamy do współpracy.